OGŁOSZENIA – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA – 11.04.2021

*Dzisiejsza niedziela jest NIEDZIELĄ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, którą kończymy Wielkanocną Oktawę.

*Zapraszamy dzisiaj do świątyni na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00. Przypominamy, że na terytorium Polski jest codzienna możliwość uzyskania odpustu zupełnego za pobożne odmówienie koronki w kościele lub kaplicy przed Najświętszym Sakramentem (wystawionym lub w tabernakulum).

*Dzisiaj, po wieczornej Mszy św. będzie Nabożeństwo Uwielbienia przygotowane przez naszą młodzież.

*W poniedziałek na wieczornej Mszy św. modlimy się za przyczyną św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

*We wtorek (13.04) – Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17:00.

*W środę mamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*Dzisiaj II niedziela miesiąca, tzw. inwestycyjna. Wysokość zebranej tacy przekażę za tydzień.

*Bóg zapłać Ofiarodawcom, Wiernym Hojnego Serca, za przyniesioną do kościoła żywność, którą przekazaliśmy do Międzyparafialnej Stołówki Charytatywnej im. Św. Jadwigi.

*Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej. Skorzystajmy z naszej parafialnej gazetki „Anielski goniec” za dobrowolną ofiarę.

*Codziennie, a przy tym rodzinnie, odmawiajmy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy zapalajmy świecę-gromnicę w naszych domach.