OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26.04.2020

*W tygodniu wspominamy: w środę – św. Katarzynę Sieneńską, dziewicę i Doktora Kościoła, Patronkę Europy (święto); w piątek – św. Józefa, rzemieślnika;

*Od 1.05. zapraszamy na majówkę każdego dnia na godz. 17.30.

*Z racji liturgicznego pierwszeństwa niedzieli wielkanocnej przed uroczystościami Maryjnymi, dnia 2.05, tj. w sobotę, mamy Parafialny Odpust ku czci Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. o godzinach: 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00.

*W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W pierwszy piątek miesiąca od godz. 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji nawrócenia zatwardziałych grzeszników.

*Z racji pandemii w pierwszą sobotę miesiąca nie będziemy odwiedzać chorych. Oczywiście w nagłych przypadkach, zagrażających życiu, idziemy z ostatnią posługą do umierających.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16:00 do 17:00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Intencje oraz ogłoszenia są do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.