OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 5.01.2020

*Dzisiaj mamy I niedzielę miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00 do wieczornej Mszy św.

*Witamy w naszej wspólnocie ks. diakona Adama Bogdałę, który od 2.01.2020 do 29.01.2020 odbywa u nas praktykę pastoralną. Życzymy Jemu dobrego i owocnego czasu, wpisującego się w przygotowanie do tegorocznych święceń kapłańskich.

*Jutro (6.01) przeżywamy uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. wg porządku niedzielnego (7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00). Zgodnie z tradycją błogosławimy tego dnia kredę i kadzidło. Ogłasza się również datę Wielkanocy i innych świąt ruchomych, co uczynimy po odczytaniu Ewangelii.

*Nasza parafia bierze żywy udział w przygotowaniu Orszaku Trzech Króli, który wyruszy jutro spod Katedry o godz. 14.00. Bardzo serdecznie zapraszamy na to wydarzenie religijno-społeczne.

*W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*Kontynuujemy w naszej parafii wizytę duszpasterską (kolędę). W tym tygodniu odwiedzimy rodziny zamieszkujące następujące ulice:

we wtorek (7.01) – Wielkiej Niedźwiedzicy (numery 19-24);

w środę (8.01) – Wielkiej Niedźwiedzicy (numery 25-27) i Marsa (numery 1-3);

w czwartek (9.01) – Marsa (numery 4-9);

w piątek (10.01) – Marsa (numery 10-15);

w sobotę (11.01) – Marsa (numery 16-23).

*Za tydzień tzw. niedziela inwestycyjna i zebraną tacę przeznaczamy na cele gospodarcze.

*W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Sprawy duszpasterskie będziemy starali się załatwiać w godzinach przedpołudniowych lub południowych.

*Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje do wglądu w gablotach i na stronie internetowej.

* Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!