Ogłoszenia duszpasterskie – XX niedziela zwykła

*W tym tygodniu wspominamy:

we wtorek – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła;

w środę – św. Piusa X, papieża;

w czwartek – Najświętszą Maryję Pannę, Królową;

w sobotę – św. Bartłomieja Apostoła (święto).

*W środę, o godz. 18.00, Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*Zapraszamy młodzież na coroczne Spotkanie Młodych Diecezji Legnickiej w Legnickim Polu w dniach od 22.08 do 25.08. Koszt udziału w spotkaniu 75 zł. Szczegóły na plakacie.

*Tydzień temu była zbierana tzw. niedziela taca inwestycyjna. Wysokość zebranej sumy wyniosła 5889,25 zł. Dziękujemy Ofiarodawcom i Darczyńcom za duchowe i materialne wsparcie, za których comiesięcznie sprawowana jest Msza św.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.

*Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza obecnie w okresie jeszcze trwających wakacji.

*Ogłoszenia parafialne oraz intencje mszalne znajdują się w gablocie i na stronie internetowej. W gablotach znajdują się również przedślubne zapowiedzi.

*Dziękujemy za modlitwę za kapłanów. Niech jej nigdy nie zabraknie. Wspierajmy się wzajemnie dobrym słowem i dobrym uczynkiem.