Stypendyści Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” w naszej parafii

W dniach od 8 do 15 lipca w Legnicy przebywało blisko 500 stypendystów Fundacji „Dzieła Nowego Tysiąclecia”. Mieliśmy przyjemność w przeddzień wyjazdu (14 lipca) gościć w naszej parafii 42 studentów. Na każdej dopołudniowej Mszy św. niedzielnej studenci dzielili się doświadczeniami i opowiadali o założeniach Fundacji „Dzieła Nowego Tysiąclecia”. Większość z naszych Gości została zaproszona przez rodziny naszej parafii na niedzielny posiłek obiadowy. Nieliczni spożyli obiad z proboszczem na parafii. Podczas ośmiodniowego obozu w naszym mieście stypendyści odwiedzili trzykrotnie kościół Matki Bożej Królowej Polski. We wtorek (9 lipca) odbyło się Nabożeństwo Słowa Bożego, a dzień później (10 lipca) Eucharystia.