Ogłoszenia duszpasterskie – 7 niedziela zwykła

*Pierwszy piątek miesiąca – od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

*Pierwsza sobota miesiąca – o godz. 9.00 Msza św. wynagradzająca ku czci Najświętszej Maryi Panny. Od godz. 11.00 ks. Proboszcz i ks. Tomasz odwiedzają swoich chorych. Ks. Łukasz odwiedzi chorych 8.03.

*Po niedzielnej wieczornej Mszy św. spotkanie duszpasterstwa młodzieży.

*W poniedziałek, o godz. 15.00, spotkanie scholi „Promyki Boże”.

*W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. (18.45) spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania klas III gimnazjum oraz klas VIII.

*W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W czwartek (19.00) spotkanie kandydatów i ministrantów w Beniaminku. Informujemy, że 10.03 (19.00) odbędzie się spotkanie z rodzicami ministrantów.

*Podczas wielkopostnych rekolekcji (17-20.03) w naszej parafii będą sprawowane dwie Msze św. zbiorowe. W poniedziałek (18.03) za chorych naszej parafii i we wtorek, w dzień św. Józefa (19.03) o błogosławieństwo Boże dla ojców naszych parafialnych rodzin. Zapisy w zakrystii.

*Dzisiaj ostatni etap wyborów do Rady Parafialnej. W tyle kościoła znajdują się listy kandydatów. Osoby głosujące pobierają kartę wyborczą, wpisują od jednego do trzech kandydatów i wrzucają swój głos do urny wyborczej.

* Zapisujemy na KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI, w dniach od 11.03 do 15.03 (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 19.00 do 21.00).

*Chętnych zapraszamy w każdy poniedziałek i czwartek w godz. od 16.00 do 18.00 w sprawie pomocy przy rozliczeniach rocznych zeznań podatkowych PIT za 2018 r.

*Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych na rzecz naszej parafii. Informacja szczegółowa w gablotach.

*Informujemy, że do 1.03 trwają jeszcze zapisy na pielgrzymkę do Rzymu.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16.00 do 17.00.

*Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

*Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!