Ogłoszenia duszpasterskie – 26 niedziela zwykła

W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Teresę od Dzieciątka Jezus, dziewicę i doktora Kościoła; we wtorek – Świętych Aniołów Stróżów; w czwartek – św. Franciszka z Asyżu; w piątek – św. Faustynę Kowalską, dziewicę.

Na niedzielnej sumie (12.00) Msza św. za wstawiennictwem MB Królowej Polski w intencji Ojczyzny, aby była wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii.

Zapraszamy na codzienny Różaniec o godz. 17.15 w miesiącu październiku!

W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i zmiana Tajemnic Różańca Świętego.

W tym tygodniu mamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00.

W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 do 18.00 i okazja do spowiedzi świętej.

W sobotę o godz. 9.00 Msza św. wynagradzająca, a po Mszy odwiedziny chorych.

Po niedzielnej wieczornej Mszy zapraszamy młodzież na spotkanie duszpasterstwa młodzieży oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży (KSM).

We wtorek o godz. 17.00 spotkanie zawiązującej się Wspólnoty dla Rodziców po Stracie Dziecka.

W środę (3.10) pierwsze spotkanie Grupy AA „Beniaminek” o godz. 18.00 na plebanii. Od listopada nasza parafia otworzy się jeszcze na dwie Grupy AA („Prom” i „Ostoja”).

W czwartek o godz. 16.00 zebranie scholii dziecięcej.

W czwartek po wieczornej Mszy św. zebranie rodziców dzieci przystępujących do I Komunii św.

W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na zebranie służby liturgicznej. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się promocja dwóch kandydatów na ministrantów.

W zakrystii zapisujemy narzeczonych na kurs przedmałżeński. Początek kursu w sobotę o godz. 19.00.

W sobotę Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do Krzeszowa. Wyjazd o godz. 8.00 rano sprzed kościoła.

W piątek (5.10) w katedrze legnickiej (w godz. 20.00-22.00) – 5. Młodzieżowe Uwielbienie.

Zapraszamy na nocną pielgrzymkę pokutno-błagalną z Legnicy do Legnickiego Pola. Pielgrzymka wyruszy w sobotę (6.10) z franciszkańskiego kościoła pw. Św. Jana Chrzciciela o godz. 21.00. Szczegóły na plakacie w gablocie.

Dziękujemy Darczyńcom i Ofiarodawcom za złożone ofiary na cele porządkowo-organizacyjne.

Informuję, że nikt z parkujących osób na terenie parafialnym nie zgłosił się do pracy w czwartek. Zatem podkreślam, że nadal czekam aż parkujący zrekompensują swoją pracą nieprawne parkowanie.

Kancelaria czynna w poniedziałki i piątki od 16.00 do 17.00.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Ogłoszenia parafialne, intencje mszalne oraz przedślubne zapowiedzi znajdują się na internetowej stronie parafialnej oraz w gablotach.

Bóg zapłać za modlitwy w intencjach duszpasterzy i wszystkich wiernych parafii. Niech Bóg nam błogosławi. Królowo Polski wstawiaj się za nami!