Ogłoszenia duszpasterskie na V niedzilę w ciągu roku – 4.02.2018 r.

1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii . Dziękujemy za spotkania, dzielenie się uwagami dotyczącymi życia parafii oraz za wspólną modlitwę i złożone ofiary.

2. Dzisiaj o godz. 16.00 odbędzie się Msza św. dla rodziców i dzieci komunijnych.

3. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16.00 do 17.00.

4. W piątek odbędą się zbiórki dla ministrantów – kandydatów i ministrantów ze szkoły podstawowej zapraszamy na godz. 17.00, gimnazjum i szkołę średnią zapraszamy na godz. 19.00. Spotkania odbędą się w sali Beniaminek.

5. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli przy rozebraniu dekoracji bożonarodzeniowej.

6. Za tydzień przypada II niedziela miesiąca, zebrana kolekta przeznaczona będzie na prace remontowo – budowlane prowadzone w naszej parafii. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego.