Ogłoszenia duszpasterskie na XVII Niedzielę w ciągu roku – 30.07.2017

1. W I czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji kapłanów pochodzących i pracujących w naszej parafii.

2. W pierwszy piątek sierpnia okazja do spowiedzi od godz. 17.00, nabożeństwo o 17.30, Msza św. godz. 18.00

3. W I sobotę miesiąca zapraszamy czcicieli Matki Bożej na Msze św. o godz. 18.00 w intencji wynagradzającej wszelkie zniewagi wobec Niepokalanego Poczęcia Maryi. Po Eucharystii zmiana tajemnic Różańca Świętego oraz wspólny różaniec.

4. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest tylko w środę od 15.30 do 17.00. Na numer telefonu kancelaryjnego proszę dzwonić w sprawie wezwania do chorego i w sprawach pogrzebowych.

5. Polecajmy Panu Bogu pielgrzymów zmierzających na Jasną Górę, aby przed Maryją złożyli modlitewne intencje za siebie, bliskich, chorych, naszą parafię i Ojczyznę.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej : Niedzieli i Gościa Niedzielnego,

7. Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy spokojnego i dobrego wypoczynku.