Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Palmową 9 IV 2017

1. Przypominamy, że w dniu dzisiejszym ze względu na zakończenie w naszym kościele Diecezjalnego Marszu dla Życia i Rodziny, nie będzie nabożeństwa Gorzkich Żali i Eucharystii o godz. 18.00. Zapraszam na oratorium „Budowanie mostów” ok. godziny 17.00

2. Jeszcze do środy zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 16.00. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.

3. W zakrystii można zgłaszać osoby starsze i chore do spowiedzi wielkanocnej. Kapłani odwiedzą chorych we wtorek.

4. Biskup Legnicki zaprasza w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 19.15 do katedry legnickiej na katechezy pogłębiające treści Triduum Paschalnego.

5. We wtorek zapraszamy do Centrum JP II o godz. 19.00 na projekcję filmu „Pasja”. Przed projekcją będzie można złożyć swoje ofiary na wsparcie remont szpitala w Aleppo.

6. W środę o godz. 17.00 zapraszamy do katedry legnickiej na koncert Wielkopostny „Dźwięki w godzinie ciszy” przygotowany przez Zespół Szkól Muzycznych w Legnicy.

7. Zapraszamy do udziału w Triduum Paschalnym: w czwartek i piątek liturgia rozpocznie się o godz. 19.00. Wigilia Paschalna z procesją rezurekcyjną rozpocznie się w sobotę o godz. 21.00 (proszę przynieść świece).

8. W piątek zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej o godz. 15.00. W sobotę święcenie pokarmu od 10.00 do 14.00 co godzinę. Po święceniu będzie można złożyć produkty do miedzy parafialnej stołówki dla ubogich.

9. W piątek i sobotę zapraszamy o godz. 8.00 do kapicy św. Józefa na wspólną modlitwę Kościoła – Jutrznię.

10. W niedzielę Zmartwychwstania Msze św. o 9.00, 10.30, 12.00 i o 18.00. W poniedziałek wielkanocny Eucharystia będzie odprawiana tak jak w każdą niedzielę. Szczegółowy program Wielkiego Tygodnia znajduje się w gablocie oraz na stronie internetowej parafii.

11. Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na planowane prace porządkowo – budowlane wokół kościoła. Msza św. w intencji ofiarodawców zostanie odprawiona w czasie Wigilii Paschalnej o godz. 21.00

12. Zapraszamy na pielgrzymkę do Świebodzina i Paradyża 29.IV. Szczegóły w przedsionku kościoła.

13. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych – są wolne intencje w tym tygodniu.

14. Zachęcamy seniorów 60+ na wypoczynek rekolekcyjny w Polanicy od 25 do 31 kwietnia (zgłoszenia do 15.IV) Informacje w gablocie ogłoszeń.

15. Katecheza dla rodziców i chrzestnych dzieci, które będą ochrzczone w czasie świąt odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

16. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i środę od 16.00 do 17.00.

17. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego