Ogłoszenia na III niedzielę przygotowania pashalnego – 19 III 2017

• Zapraszamy dzisiaj na Gorzkie Żale o godz. 17.15, podczas nabożeństwa zbierane będą ofiary na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu.

• W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: o 16.30
    – zapraszamy dzieci, o 17.15 – dorosłych, a o 19.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych.

• Zapraszamy od poniedziałku do soboty na adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Bożego Miłosierdzia od 15.00 do 16.00.  W czasie adoracji będzie można skorzystania z Sakramentu Pokuty.

• W sobotę w uroczystość Zwiastowania Pańskiego obchodzić będziemy 25 – lecie powstania diecezji legnickiej. Biskup Legnicki zaprasza do katedry na dziękczynną Eucharystię o godz. 11.00

• W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 odbędzie się Msza św. dla dzieci
    z klas III i ich rodziców.

• Katechezy dla dzieci przygotowujących sie do I Komunii Św.
    w soboty według podanego planu. Prosimy  Rodziców
    o przypilnowanie obecności dzieci na katechezie.

• Rodziców klas II zapraszamy na katechezę w ramach przygotowań do I Komunii ich dzieci. Katechezy odbędą się w przyszłym tygodniu we wtorek, środę i czwartek o godz. 19:00 w poszczególnych grupach. Listy grup zostały wywieszone w gablocie w przedsionku kościoła i są dostępne na stronie internetowej parafii.

• Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z III klasy gimnazjum i I klasy szkoły ponadgimnazjalnej w czwartek
    o godz. 16.30 w sali Świętej Rodziny.

• Z tyłu kościoła można nabyć świece – paschaliki na wielkanocny stół oraz kartki świąteczne.

• Ksiądz Przemysław zaprasza młodzież na Węgry nad  jezioro Balaton, od 26 czerwca do 3 lipca. Szczegóły i zapisy do końca marca u księdza Przemysława.

• Po Mszy św. będzie można do puszek złożyć swoje ofiary na wsparcie dzieł misyjnych. Za wszelkie ofiary Bóg zapłać.

• W piątek i w sobotę w sklepie Biedronka przy ul. Górniczej odbędzie się zbiórka żywności w ramach akcji Caritas. Prosimy o wsparcie.

• Parafia św. Jana zaprasza w piątek na Misterium Meki Pańskiej ulicami Legnicy, rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00. Proszę wziąć świece.