Ogłoszenia duszpasterskie na oktawę Świąt Bożego Narodzenia  – 25.12.2016

1. W poniedziałek we wspomnienie św. Męczenników, Msze św. będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę.
  2. Od wtorku do soboty Msze św. będziemy odprawiać o 9.00 i o 18.00 – nie będzie Mszy o 7.00. Zapraszamy
  3. We wtorek Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty po Mszach św. odbędzie się obrzęd poświęcenia przyniesionego wina.
  4. W czwartek pod przewodnictwem Biskupa Legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego o godz. 16.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. dla osób niepełnosprawnych i ich przyjaciół. Po Eucharystii odbędzie się Bal Noworoczny w Centrum JP II, a ok. 21.00 pokaz sztucznych ogni.
  5. W piątek w święto Świętej Rodziny – w czasie Mszy św. będzie  odnowienie przysięgi małżeńskiej. Eucharystii o godz. 18.00 będzie przewodniczył bp pomocniczy Marek Mendyk. Ze względu na Oktawę Bożego Narodzenia nie ma postu.
  6. W sobotę w ostatni dzień Starego Roku zapraszamy na Eucharystię i nabożeństwo o godz. 18.00.
  7. W przyszłą niedzielę – 1 stycznia 2017 roku Msze św. będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę.
  8. W zakrystii można w dalszym ciągu otrzymać kalendarz parafialny na 2017 rok ze zdjęciami polichromii Drogi Krzyżowej.
  9. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w piątek od 16.00 do 17.00.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.