Intencje mszalne 16.06.2019 – 22.06.2019

Intencje mszalne 16.06.2019 – 22.06.2019

Niedziela (16.06.2019 r.)
7.30 1) śp. Aniela Gwoździk w 6 r. śm., Roman Gwoździk, Anna i Irena Kulikowska, Maria i Józef Pietrzyk, Helena i Stanisław Dziubek

2) śp. Eleonora Suchojad (16 gr.)

9.00 1) śp. Zbigniew Krzesaj w 1 r.śm.

2) śp. Andrzej i Stefania, Antoni Hop, Waleria, Władysław Ciąpała oraz dusze w czyśćcu cierpiące

10.30 1) śp. Janina Bugańska w 4 r. śm., Antoni, Iwona, Danuta

2) śp. Waldemar Wójtowicz, Zofia, Franciszek Brzęczek, Bogumiła i Stefan Suchańscy

12.00 1) Intencja Bractwa św. Józefa

2) Intencja rezerwacyjna

3) W int. Danuty z ok. 80 r. urodzin, o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej – intencja od męża i córek z rodzinami

18.00 W Intencji Kandydatów do Bierzmowania
Poniedziałek (17.06.2019 r.)
7.00 1) śp. Eleonora Suchojad (17 gr.)

2) śp. Janina Myszczyk w 30 dniu po pogrzebie od uczestników

18.00 1) O Boże błog. dla Macieja – intencja od babci

2) Intencja od Stowarzyszenia Krwi Chrystusa

Wtorek (18.06.2019 r.)
7.00 1) śp. Eleonora Suchojad (18gr.)

2) śp. Lucyna Termin w 30 dniu po pogrzebie od uczestników

18.00 1) śp. Ryszard Mioduszewski

2) śp. Jan w 5 r. śm., Krzysztof w 4 r. śm., oraz zm. z rodz. Żukiewicz, Matuszczyk i Wodeckich

Środa (19.06.2019 r.)
7.00 1) śp. Eleonora Suchojad (19 gr.)

2) śp. Jolanta – z okazji imienin

18.00 1) Intencje z Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2) Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

Czwartek (20.06.2019r.) BOŻE CIAŁO
7.30 1) O upragnione zdrowie dla Sary Dziobko

2) śp. Stanisław, Adam, Jan Skorupscy oraz rodzice Maria Jan Skorupscy

9.00 1) śp. Krzysztof Wojtyczka 9 r. śmierci

2) śp. Piotr, Anna, Kazimierz, Tadeusz, Józefa (f) Władysław

10.30 1) śp. Monika Miś-Skrzypacz 5 r. śmierci

2) O szczęśliwy przebieg operacji dla Alicji

16.00 1) W intencji Parafian
18.00 1) śp. Eleonora Suchojad (20 gr. )

2) śp. Halina Krzyżostaniak w 1 r. śm. oraz zmarłych z rodziny Krzyżostaniak i Halickich

Piątek (21.06.2019 r.)
7.00 1) śp. Helena Rotkiewicz 10 r. śmierci Władysław Kosielski

2) śp. Eleonora Suchojad (21 gr.)

18.00 1) śp. Tadeusz Łakus 8 r. śmierci

2) śp. Joanna Maciejewska w 2 r. śmierci

Sobota (22.06.2019 r.)
9.00 1) śp. Eleonora Suchojad (22 gr.)

2) śp. O zdrowie i bł. Boże dla Wandy i jej Rodziny z okazji imienin

18.00 1) śp. Zofia Żukiewicz 4 r. śm., Katarzyna, Edward, Jan z rodziny Żukiewicz

2) O Boże bł. dla członków Żywego Różańca