Ogłoszenia duszpasterskie – II niedziela Wielkiego Postu

*Rozpoczynamy rekolekcje, które prowadzi ks. Artur Kotrys, wikariusz parafii św. Jana Chrzciciela w Leśnej. Módlmy się w intencjach naszego Rekolekcjonisty i całej parafii.

*Podczas rekolekcji (17-20.03) w naszej parafii będą sprawowane dwie Msze św. zbiorowe. W poniedziałek (18.03) za chorych, a we wtorek, w dzień św. Józefa (19.03) o błogosławieństwo Boże dla ojców rodzin. Zapisy imion osób, które szczególnie polecimy Bogu w zakrystii.

*Nauki rekolekcyjne są na każdej Mszy św. niedzielnej, a w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 9.00 i 18.00.

*Na Mszach św. o godz. 7.00 nauki rekolekcyjnej nie będzie.

*W niedzielę o godz. 17.15 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

*W poniedziałek o godz. 17.15 – Różaniec święty.

*We wtorek o godz. 17.15 – Droga Krzyżowa.

*W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie Rekolekcjonisty z młodzieżą.

*Dzieci klas 1-3 mają swoją naukę o godz. 10.45 w poniedziałek i wtorek.

*Młodzież młodsza (klasy 4-8) ma swoją naukę o godz. 11.40 w poniedziałek i wtorek.

*W środę kończymy rekolekcje, pamiętając o spowiedzi i Komunii świętej.

Szczegółowy plan rekolekcji znajduje się w gablotach i na stronie internetowej.

*We wtorek (19.03) mamy uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny Opiekuna Zbawiciela, Patrona Diecezji.

*W piątek o godz. 17.15 Droga Krzyżowa.

*Młodzież z KSM i służby liturgicznej rozprowadza książkę pt. Pasja, autorstwa Anny Katarzyny Emmerich. Cena książki 15 zł. Zachęcamy do tej lektury na czas Wielkiego Postu. Są też inne książki, które można zakupić.

*Poprzedniej niedzieli tzw. inwestycyjnej zebrano na tacę 6349,50 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom i Darczyńcom.

*Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16.00 do 17.00.

*Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

*Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!