Ogłoszenia duszpasterskie – niedziela Chrztu Pańskiego

*Dzisiaj przeżywamy święto Chrztu Pańskiego i kończymy okres Narodzenia Pańskiego.

*W tym tygodniu wspominamy: w czwartek – św. Antoniego, opata; w sobotę – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

*Od 18.01. do 25.01. trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Biskup Legnicki Zbigniew Kiernikowski zaprasza na nabożeństwo ekumeniczne do prawosławnej parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Legnicy. Odbędzie się ono we wtorek 22.01. o godz. 17.00 w legnickiej cerkwi prawosławnej przy ul. Jaworzyńskiej 9.

*Dziękuję wszystkim, którzy przygotowywali i wzięli udział w Orszaku Trzech Króli.

*Dzisiaj (13.01) o godz. 17.00 Nabożeństwo Fatimskie. Po nim Msza św. o godz. 18.00.

*Dzisiaj po wieczornej Mszy św. duszpasterskie spotkanie młodzieży z udziałem KSM.

*W poniedziałek spotkanie scholii o godz. 15.00.

*W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*W piątek (18.01) po wieczornej Mszy św. (godz. 18.45) zebranie rodziców dzieci I Komunijnych.

*W sobotę (19.01) spotkanie ministrantów. Już teraz informujemy, że w przyszłą niedzielę (20.01) odbędzie się spotkanie ministrantów i ich rodziców z duszpasterzami parafii o godz. 16.30.

*W tym tygodniu kontynuujemy w naszej parafii wizytę duszpasterską, czyli tzw. kolędę. W tym tygodniu chcemy odwiedzić rodziny zamieszkujące następujące ulice: Kosmiczną, Neptuna, Orbitalną, Andromedy, Plutona, Marsa (od 1 do 12) i Łabędzią. W tygodniu kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00, a w sobotę od godz. 10.30. Szczegóły na stronie internetowej.

*Dzisiaj tzw. niedziela inwestycyjna i zebraną tacę przeznaczamy na cele gospodarcze. Wysokość zebranej sumy podam w ogłoszeniach za tydzień. Bóg zapłać!

*Informujemy i zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 3.04. do 10.04.2019. Szczegóły na plakacie w gablocie.

*W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Sprawy duszpasterskie załatwiamy w godzinach przedpołudniowych lub południowych.

*Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

*Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!