Ogłoszenia duszpasterskie – 25 niedziela zwykła

W tym tygodniu wspominamy:

w czwartek – św. Wincentego à Paulo, prezbitera;

w piątek – św. Wacława męczennika;

w sobotę – Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała (święto).

Na niedzielnej sumie (12.00) Msza św. za wstawiennictwem MB Królowej Polski w intencji Ojczyzny, aby była wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii.

Dzisiaj po wieczornej Mszy zapraszamy młodzież na spotkanie duszpasterstwa młodzieży oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży (KSM).

W poniedziałek po wieczornej Mszy św. drugie już spotkanie powstającej w naszej parafii Wspólnoty Rodziców Dzieci Utraconych.

W środę (19.09) Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek po wieczornej Mszy św. odbędzie się zebranie służby liturgicznej.

Od 3.10. rusza w naszej parafii Grupa AA „Beniaminek” (w godz. od 18.00 do 20.00). W przyszłą niedzielę (30.09). w ramach kazania będzie świadectwo.

W zakrystii zapisujemy nowożeńców na kurs przedmałżeński (początek kursu 6.10). Zapraszamy!

6.10. odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do Krzeszowa. Wyjazd tego dnia (sobota) o godz. 8.00. Koszt wyjazdu 22 zł od osoby. Zapisy w zakrystii.

Duszpasterstwo Ludzi Pracy ’90 zaprasza na comiesięczne spotkanie modlitewno-wykładowe. Szczegóły w gablocie.

Dziękujemy Darczyńcom i Ofiarodawcom za złożone ofiary na cele porządkowo-organizacyjne.

Jako proboszcz parafii i zarządca kościelnego terenu bardzo proszę, aby na terenie kościelnym nie parkować, zwłaszcza w przestrzeni dochodzenia do przedszkola! Konsekwentnie będzie to egzekwowane. Już teraz, w ramach rekompensaty, osoby parkujące zapraszam w czwartek od godz. 10.00 do pracy na rzecz uporządkowania terenu wokół kościoła. Zbiórka przy kancelarii.

Nadal prowadzimy szereg drobnych prac porządkowych.

Kancelaria czynna w poniedziałki i piątki od 16.00 do 17.00.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Ogłoszenia parafialne, intencje mszalne oraz przedślubne zapowiedzi znajdują się na internetowej stronie parafialnej oraz w gablotach.

Dziękujemy za modlitwę. Prośmy Boga, aby błogosławił całą naszą parafię.