Ogłoszenia duszpasterskie – XIX niedziela zwykła 12.08 – 18.08.2018

W poniedziałek 13.08. o godz. 17.00, Nabożeństwo Fatimskie. Msza św. po nabożeństwie o godz. 18.00.

W środę 15.08. obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. wg porządku niedzielnego (7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00). W tym dniu błogosławimy zioła i kwiaty.

W tym tygodniu wspominamy:
w poniedziałek – świętych męczenników Poncjana, papieża i Hipolita, prezbitera;
we wtorek – św. Maksymiliana Marię Kolbego, prezbitera i męczennika;
w środę – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny;
w czwartek – św. Stefana Węgierskiego (jest to patronalny dzień bpa Stefana Cichego);
w piątek – św. Jacka, prezbitera.

Na Mszy św. o godz. 12.00 żegnamy ks. Diakona Romana Charkota, który odbywał w naszej parafii roczną praktykę. Z serca dziękujemy za każde dobro, które Bóg przez Jego pracę uczynił na rzecz naszej parafii.

Dziękujemy Ofiarodawcom za duchowe i materialne wsparcie.

Kancelaria czynna w poniedziałki i piątki od 16.00 do 17.00.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można brać gratisowo.

Godzi się, aby przeczytaną prasę przekazać sąsiadom.

Ogłoszenia parafialne oraz intencje mszalne znajdują się w gablocie i na stronie internetowej. W gablotach znajdują się również przedślubne zapowiedzi.

Dziękuję za modlitewne wsparcie naszych duszpasterzy. Proszę Wszystkich Parafian o modlitwę, która niech obejmuje naszą parafię, miasto i Ojczyznę. Niech Bóg nas Wszystkich błogosławi.