Ogłoszenia duszpasterskie – XVIII niedziela zwykła 5.08 -11.08. 2018

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po południu od 16.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy!

W poniedziałek obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. o 7.00 rano i wieczorna o 18.00. Pamiętajmy o tym świętym dniu.

W tym tygodniu wspominamy:
w środę – św. Dominika, prezbitera;
w czwartek – św. Teresę Benedyktę od Krzyża, dziewicę i męczennicę, Patronkę Europy (święto);
w piątek – św. Wawrzyńca, diakona i męczennika (święto);
w sobotę – św. Klarę, dziewicę.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00

Dziękujemy Ofiarodawcom za duchowe i materialne wsparcie.

W przyszłą niedzielę (12.08) na Mszy św. o godz. 12.00 pożegnamy ks. Diakona Romana Charkota, który odbywał w naszej parafii roczną praktykę.

Kancelaria czynna w poniedziałki i piątki od 16.00 do 17.00.

Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można brać gratisowo. Osoby chętne mogą złożyć dobrowolną ofiarę do skarbony.

Ogłoszenia parafialne oraz intencje mszalne znajdują się w gablocie i na stronie internetowej. W gablotach znajdują się również przedślubne zapowiedzi.

Wszystkim wypoczywającym życzymy udanych wakacji. Życzymy dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Z kilkunastodniowego urlopu (nad polskim Bałtykiem – Niechorze) Parafian serdecznie pozdrawia ks. Proboszcz,
pamiętając o Wszystkich w modlitwach. Niech Bóg błogosławi naszą parafię!