Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę zwykłą – 28.01.2018

1. W I czwartek miesiąca pamiętajmy o modlitwie w intencji kapłanów pochodzących i pracujących w parafii. Szczególnie pamiętajmy o modlitwie w intencji chorego Ks. Prałata.

2. W piątek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Zapraszamy wraz z gromnicami na Eucharystie o godz. 7.00, 16.30 i o 18.00.

3. Przed południem odwiedziny chorych od godz. 9.00, od godz. 16.00 okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.

4. Młodzież, Radę Parafialną, Bractwo św. Józefa oraz wszystkich pragnących pomóc przy rozbieraniu dekoracji świątecznej zapraszamy w sobotę o godz. 10.00.

5. W sobotę zapraszamy czcicieli Matki Bożej na Mszę św. o godz. 16.00, po Eucharystii zmiana tajemnic Różańca Świętego.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 odbędzie się Msza św. dla rodziców i dzieci komunijnych.

7. Zbiórka wszystkich ministrantów w czwartek o godz. 17.00 w sali św. Rodziny.

8. Jeszcze tylko w tym tygodniu zapraszamy od poniedziałku do środy na Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i o 18.00.

9. Jeżeli komuś nie pasuje wyznaczony termin wizyty duszpasterskiej prosimy o zgłoszenie się na uzupełnienie kolędy w dniu 1 lutego.

10. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna w sobotę od 9.00 do 10.00. W sprawach pogrzebowych proszę dzwonić na numer telefonu kancelaryjnego, który znajduje się w gablocie ogłoszeń.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego.