Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę w ciągu roku – 16.07.2017

1. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w środę od 15.30 do 17.00. Na numer telefonu kancelaryjnego proszę dzwonić w sprawie wezwania do chorego i w sprawach pogrzebowych.
2. Dziękujemy za złożone tydzień temu ofiary na pokrycie kosztów polichromii chrzcielnej oraz na wykonanie chrzcielnicy. Złożyliście w sumie 8465 zł, w tym wpłaty indywidualne złożone w ciągu miesiąca to 2720 zł. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać ! Polecamy Panu Bogu wszystkich Darczyńców prosząc o potrzebne łaski w życiu osobistym i zawodowym.

3. Parafia św. Jana zaprasza w najbliższą sobotę na kolejną nocną – pokutną pielgrzymkę do Legnickiego Pola. Początek o 21.00 przed kościołem św. Jana. Szczegóły na plakacie.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. odbędzie się zbiórka na wsparcie renowacji katedry w Gorzowie, która spłonęła 1 lipca. Chciejmy okazać pomoc i wsparcie naszej sąsiednie diecezji. Za okazaną pomoc składamy serdeczne Bóg zapłać.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej : Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

6. Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy spokojnego i dobrego wypoczynku.