Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę w ciągu roku – 9.07.2017

1. W czwartek o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Przed Eucharystią proszę składać  intencje do zakrystii.

2. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w środę od 15.30 do 17.00. Na numer telefonu kancelaryjnego proszę dzwonić w sprawie wezwania do chorego i w sprawach pogrzebowych.

3. Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na pokrycie kosztów polichromii chrzcielnej oraz na wykonanie chrzcielnicy. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać !

4. Z tyłu kościoła w gablocie ogłoszeń można zobaczyć ogólny projekt  zagospodarowania terenu wokół kościoła i Domu Parafialnego. Wszelkie uwagi i pytania proszę kierować na pocztę mailową parafii.

5. W naszej parafii zamieszkał ks. Rezydent Tomasz Kwiecień – pracownik Kurii, życzymy Księdzu potrzebnych łask w realizacji swego kapłańskiego powołania.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej : Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

7. Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy spokojnego i dobrego wypoczynku.