Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę w ciągu roku – 2.07.2017

1. W I czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji kapłanów pochodzących i pracujących w naszej parafii. Polecajmy Panu Bogu także ks. Kamila Bulandę – nowego wikariusza, któremu życzymy potrzebnych łask w pracy duszpasterskiej w naszej wspólnocie.

2. W I pierwszy piątek lipca okazja do spowiedzi od godz. 17.00, nabożeństwo o 17.30, Msza św. godz. 18.00

3. 9 lipca zapraszamy do udziału w 26 pielgrzymce Radia Maryja do Częstochowy. Koszt 65 zł, szczegóły w gablocie ogłoszeń.

4. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest tylko w środę od 15.30 do 17.00. Na numer telefonu kancelaryjnego proszę dzwonić w sprawie wezwania do chorego i w sprawach pogrzebowych.

5. W przyszłą niedzielę – II niedzielę miesiąca zebrana kolekta będzie przeznaczona na pokrycie kosztów wykonania polichromii chrzcielnej. W tym tygodniu zamontowany został nowy konfesjonał dla ks. Prałata.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej : Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Miłujcie się.

7. Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy spokojnego i dobrego wypoczynku.