Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 16 IV 2017

1. Jutro w pierwszy dzień oktawy Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę.  Zapraszamy

2. Zapraszamy w tygodniu do wspólnej modlitwy o godz. 9.00 i o 18.00. Nie będzie Eucharystii o 7.00.

3. W środę zapraszamy na kolejne spotkanie nad Pismem Św. w ramach cyklu „Wypłyń na głębie Słowa Bożego”, które poprowadzi ks. Sławomir Stasiak – nasz wielkopostny rekolekcjonista. Spotkanie rozpocznie się o 18.45 w kaplicy św. Józefa.

4. W tym tygodniu kancelaria parafialne będzie czynna wyjątkowo w czwartek od 16.00 do 17.00.

5. W przyszłą niedzielę w Niedzielę Miłosierdzia po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na wsparcie zrujnowanego Aleppo. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

6. Zachęcamy do lektury prasy świątecznej.