Ogłoszenia na IV niedzielę przygotowania pashalnego – 26 III 2017

• – Witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. dk. Łukasza Świerniaka, który rozpoczyna u nas praktykę duszpasterską. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa oraz dobrego samopoczucia pośród nas.
  • – Rozpoczynamy jutro rekolekcje dla dzieci ze SP nr 7, polecajmy Bogu ks. Rekolekcjonistę oraz dzieci i nauczycieli . Program.
  • Za tydzień rozpoczniemy rekolekcje dla młodzieży i dorosłych.
  •  Zapraszamy dzisiaj na Gorzkie Żale o godz. 17.15, podczas nabożeństwa zbierane będą ofiary na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu.
  • W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: o 16.30 – zapraszamy dzieci, o 17.15 – dorosłych.
  • Zapraszamy młodzież, szczególnie przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania, na wspólną Drogę Krzyżową w Legnickim Parku Miejskim w piątek o godz. 20.00. Początek przy II LO. Prosimy przynieść świece.
  • Od poniedziałku do soboty zapraszamy od 15.00 do 16.00 na adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  • Katechezy dla dzieci przygotowujących sie do I Komunii Św. w soboty według podanego planu.
  •  Rodziców dzieci z klas II zapraszamy na katechezę w ramach przygotowań do I Komunii. Katechezy odbędą się we wtorek, środę i czwartek o godz. 19.00 w poszczególnych grupach. Listy grup.
  • W sobotę na godz. 16.00 zapraszamy na Mszę św. czcicieli Matki Bożej, po Eucharystii zmiana tajemnic Różańca Świętego.
  • Z tyłu kościoła można nabyć świece – paschaliki na wielkanocny stół oraz kartki świąteczne.
  • Jeszcze tylko w tym tygodniu można zapisać się na wakacyjny wyjazd na Węgry nad  jezioro Balaton. Szczegóły u ks. Przemysława.
  • Po Mszy można złożyć podpisy pod deklaracją poparcia europejskiej inicjatywy Mama, Tata i Dzieci chroniącej Małżeństwo i Rodzinę.
  •  Dziękujemy młodzieży, ministrantom i uczniom SP nr 7 za pomoc przy zbiórce Caritas przeprowadzonej w sklepie Biedronka przy ul. Górniczej. Dziękujemy wszystkim za złożone produkty spożywcze.
  •  W czwartek o godz.19.00 na starej plebani zapraszamy na spotkanie młodzież z gimnazjum i szkoły średniej, która chciałaby formować się w charyzmacie ruchu Światło-Życie.
  • Dziękujemy za złożone tydzień temu ofiary na misje w wysokości 1503 zł. Bóg zapłać.Dziękujemy za złożone dwa tygodnie temu ofiary na planowane prace porządkowo-budowlane wokół kościoła i Domu parafialnego. Złożono 8696 zł w tym wpłaty indywidualne to 3140 zł. Oprócz tego w ostatnim miesiącu złożono na planowane prace 1880 zł. Bóg zapłać.