Ogłoszenia na II niedzielę przygotowania pashalnego – 12 III 2017

1. Zapraszamy dzisiaj na Gorzkie Żale o godz. 17.15, podczas nabożeństwa zbierane będą ofiary na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu.

2. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: o 16.30 – zapraszamy dzieci, o 17.15 – dorosłych, a o 19.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych.

3. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Bożego Miłosierdzia od 15.00 do 16.00. W czasie adoracji będzie można skorzystania z Sakramentu Pokuty.

4. Jutro zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 17.00. Przed Mszą prosimy składać intencje do zakrystii.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 16. odbędzie się Msza św. dla dzieci z klas II i ich rodziców.

6. W środę o godz. 18.45 zapraszamy na kolejne spotkanie nad tekstami Pisma św. w ramach cyklu „Wypłyń na głębie Słowa Bożego”, które poprowadzi ks. prof. Sławomir Stasiak.

7. Wszystkie dzieci, które chcą śpiewać w scholii zapraszamy w czwartek o godz. 15.30 do sali św. Rodziny.

8. Z okazji niedzieli misyjnej „Ad gentes” zapraszamy na spotkanie, w czasie którego ks. Bogdan opowie o swojej pracy misyjnej w Peru.  Spotkanie odbędzie się w czwartek po wieczornej Mszy św. w kaplicy św. Józefa.

9. Ksiądz Przemysław zaprasza młodzież na wyjazd wakacyjny  od 26 czerwca do 3 lipca na Węgry nad  jezioro Balaton. Koszt wyjazdu 1090 zł (w tym przejazd, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie). Szczegóły i zapisy do końca marca u księdza Przemysława.

10.  Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na planowane prace porządkowo – budowlane wokół kościoła i Domu Parafialnego.

11.  Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00

12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.