Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę Adwentu – 18.12.2016

1. Do piątku zapraszamy dzieci do udziału w roratach o godz. 16.30.
  2. W czwartek próba scholii o godz. 15.30 w sali św. Rodziny.
  3. W piątek o godz. 10.00 zbiórka wszystkich ministrantów w sali Beniaminek.
  4. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.
  5. Z tyłu kościoła można nabyć opłatki i otrzymać kalendarz parafialny,
    w zakrystii zaś kartki świąteczne – nie ma już świec na wigilijny stół. Dziękuję paniom za pomoc przy rozprowadzaniu opłatków.
  6. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali paczki pod choinkę. Bóg zapłać za życzliwość i otwarte serce.
  7. Dziękuję za ofiary, które zostały złożone tydzień temu na pokrycie kosztów zakupu i montaż ekranów. Złożono w sumie ofiarę w wysokości 13.052 zł ( w tym wpłaty indywidualne w wysokości 6700 zł). Ponieważ brakowało nam jeszcze do zapłacenia 10 285 zł, pozostała część złożonych pieniędzy została przeznaczona na zakup 4 nowych kolumn do nagłośnienie kościoła, które jeszcze przed świętami zostaną zamontowane w naszej świątyni. Wszystkim za dobroć serca składamy serdeczne Bóg zapłać . Msza św. w intencji Darczyńców zostanie odprawiona w Wigilię o godz. 24.00.
  8. Dziękuję zakładowi kamieniarskiemu pana Roberta Grucy za naprawienie uszkodzonych balasek przed prezbiterium.
  9. W sobotę w Wigilię Bożego Narodzenia zapraszamy do udziału we Mszy św. Pasterskiej o godz. 24.00. Pamiętajmy, że w tym dniu obowiązuje nas post ścisły.
  10. W niedzielę Bożego Narodzenia pierwsza Eucharystia zostanie odprawiona o godz. 9.00,następne o 10.30, 12.00 i o 18.00
  11. W poniedziałek w święto św. Szczepana Msze św. będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę.