Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIV niedzielą zwykła 20. XI. 2016

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIV niedzielą zwykła 20 listopada 2016 roku Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. W dniu dzisiejszym w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata odbywa się w naszej parafii wizytacja  kanoniczna biskupa legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego. Polecamy ks. biskupa Bożej Opatrzności i mamy nadzieję, że Jego obecność pośród nas i skierowane do nas słowa wskażą nam kierunek duchowej formacji. Zapraszamy o godz. 15.00 na spotkanie ze wszystkimi grupami i wspólnotami naszej parafii.

2. Za tydzień rozpoczniemy kolejny Adwent. Czas przygotowania na Przyjście Pana, przeżywany w naszej codzienności. Jak co roku zapraszamy na modlitewny początek – w najbliższa sobotę zapraszamy o 23.00 na Adorację Najświętszego Sakramentu, a o 24.00 na Eucharystię w czasie której będziemy wyrażali swoją gotowość na przyjście Pana.

3. Na regale z gazetami znajdują się karty zgłoszenia do Akcji „Paczka pod choinkę”. Osoby, która potrzebują pomocy lub pomocy potrzebują wasi sąsiedzi prosimy o wypełnienie karty i złożenie jej w zakrystii lub w kancelarii.

4. W sobotę zapraszamy na kolejna pielgrzymkę pokutną do Legnickiego Pola. Początek o 21.00 w kościele św. Jana. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

5. Dziękujemy za złożone tydzień ofiary przeznaczone na zakup ekranów do wyświetlania tekstu. Złożyliście ofiarę w wysokości 9760 zł (w tym wpłaty indywidualne w ostatnim miesiącu w wysokości 3720 zł). Msza św. w intencji Ofiarodawców zostanie odprawiona za tydzień o godz. 12.00.

6. Zakończyliśmy wypominki, dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone  ofiary z których część została przeznaczona na pokrycie kosztów wymiany podbitki w kościele. Bóg zapłać.

7. Zachęcamy do odwiedzenia odnowionej i unowocześnionej strony internetowej naszej parafii. Na pocztę mailową prosimy przesyłać swoje uwagi – parafialegnica.pl

8. W przyszłą niedzielę poświęcenie opłatków, które będzie można nabyć po zakończonej liturgii.

9. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.